do nagłówka nowe miasto do nagłówka (2) nowe miasto do nagłówka (3) nowe miasto do nagłówka (5) nowe miasto do nagłówka (6) nowe miasto do nagłówka (8) nowe miasto do nagłówka (7) nowe miasto do nagłówka (9) nowe miasto do nagłówka (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Drukuj UWAGA WAŻNE!!!

INFORMACJA W SPRAWIE DOWOZU UCZNIÓW DO SZKÓŁ W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 
 
 
 

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w czasie korzystania przez uczniów z bezpłatnego dowozu do placówek oświatowych autobusami/busami od 2 września 2020 roku, zgodnie z § 24 ust. 1 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2020 r. poz. 1356) – do odwołania nakłada się obowiązek zakrywania ust i nosa przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki, przyłbicy. Powyższy obowiązek nie dotyczy dzieci, które nie ukończyły 4 roku życia.

 

Prosimy o zapoznanie się z Zarządzeniem Nr 46/2013 Wójta Gminy Nowe Miasto z dnia 20 sierpnia 2013 roku w sprawie wprowadzenia Regulaminu dowożenia uczniów do szkół z terenu Gminy Nowe Miasto, wypełnienie załącznika nr 1 do Regulaminu (zobowiązania do przestrzegania Regulaminu) i załącznika nr 2 (oświadczenia rodziców/prawnych opiekunów) oraz ich przekazanie za pośrednictwem dziecka/ucznia pierwszego dnia zajęć lekcyjnych wychowawcy.

 

Zarządzenie oraz załączniki do pobrania poniżej...

 
 
 
 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service