do nagłówka nowe miasto do nagłówka (2) nowe miasto do nagłówka (3) nowe miasto do nagłówka (5) nowe miasto do nagłówka (6) nowe miasto do nagłówka (8) nowe miasto do nagłówka (7) nowe miasto do nagłówka (9) nowe miasto do nagłówka (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

w zakresie :

świadczenia usług turystycznych lub

rozwijania rynków zbytu lub

usług lokalnych.

Zapraszamy do udziału w naborze wniosków od 6 do 20 maja 2019 roku. Informacja o naborze  jest zamieszczona na naszej stronie internetowej: www.lgdpm.pl  

Mogą Państwo złożyć ofertę wspólną, to znaczy 2 lub więcej partnerów, na sieciowanie usług. W takim przypadku mają  Państwo możliwość zaplanowania, w ramach kosztów kwalifikowanych, środków na utworzenie miejsca pracy. Jednak, zgodnie z rozporządzeniem, nie jesteście zobowiązani do tworzenia i utrzymania miejsc pracy tak jak w przypadku rozwijania działalności gospodarczej.

Są w naszym kraju dobre praktyki w tym zakresie np. w LGD Kłodzka Wstęga Sudetów lokalni przedsiębiorcy zrealizowali ciekawe projekty w zakresie rozwoju turystyki i produktów lokalnych np. utworzono kamping, wypożyczalnię rowerów elektrycznych, grę terenową labirynt i wypożyczalnię kolobieżek ( hulajnoga), slow food – kuchnię oparta na produktach lokalnych (zestawy street food, soki i napoje), projekt przyroda to przygoda (rowery elektryczne, bryczka i ekspozycje do jaskini). Zrealizowano 5 projektów przez 2 lub 3 partnerów, każdy z nich wybrał odpowiedni zestaw różnych lub takich samych  narzędzi lub sprzętu niezbędnego do realizacji projektu. Ważny jest pomysł na projekt, wspólne pozyskiwanie klientów i promocję inicjatywy.

 

W porozumienie mogą wejść firmy turystyczne lub agroturystyczne, wypożyczalnie kajaków, producenci serów, wędlin i innych produktów lokalnych, właściciele restauracji i inni usługodawcy, którzy mają pomysł jak wspólnie zorganizować atrakcję dla turystów, sprzedaż lokalnych produktów lub innych usług.  Warto skorzystać!

 

W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z biurem LGD- Przyjazne Mazowsze, tel. 23 661 31 61

Zapraszamy do składania wniosków

 

Biuro i Zarząd LGD- Przyjazne Mazowsze

 
 
 
 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service