do nagłówka nowe miasto do nagłówka (2) nowe miasto do nagłówka (3) nowe miasto do nagłówka (5) nowe miasto do nagłówka (6) nowe miasto do nagłówka (8) nowe miasto do nagłówka (7) nowe miasto do nagłówka (9) nowe miasto do nagłówka (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W dniu 23 kwietnia 2021 roku w Urzędzie Gminy w Nowym Mieście odbyła się uroczystość z okazji 50 rocznicy pożycia małżeńskiego dwóch par małżeńskich z terenu gminy Nowe Miasto.
Z okazji „Złotych godów” Wójt Gminy Nowe Miasto Sławomir Zalewski wręczył medale przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudę, jubilatom obchodzącym 50–lecie pożycia małżeńskiego. Jubileusz 50–lecia świętowali Państwo Ewa i Marian Chyczewscy oraz Państwo Janina i Stefan Sagan.
Wójt Gminy Nowe Miasto Sławomir Zalewski wręczył Jubilatom kwiaty, składając serdeczne życzenia zdrowia, spokoju, rodzinnego ciepła, miłości bliskich oraz wszelkiej pomyślności na dalsze lata wspólnego życia. Podziękował Jubilatom za wspólne lata przeżyte razem, za trud wniesiony w wychowanie dzieci, za pracę na rzecz swojej rodziny, najbliższego środowiska i całej gminy. Do życzeń dołączyła się Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Gabriela Gizińska i Zastępca Kierownika Jolanta Bandurska.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service