do nagłówka nowe miasto do nagłówka (2) nowe miasto do nagłówka (3) nowe miasto do nagłówka (5) nowe miasto do nagłówka (6) nowe miasto do nagłówka (8) nowe miasto do nagłówka (7) nowe miasto do nagłówka (9) nowe miasto do nagłówka (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Coroczną tradycją Przedszkola Samorządowego im. Misia Uszatka w Nowym Mieście jest przygotowywanie przez dzieci i wychowawców Jasełek.

W tym roku grupa 5 i 6 latków w środę 13.12.2017r. wprowadziła zebranych w atmosferę Swiąt Bożego Narodzenia. Dzieci pod okiem swoich wychowawców przygotowały uroczyste Jasełka. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji - stajenki z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie, wokalne oraz różne układy taneczno-ruchowe.

Jasełka oglądały wszystkie przedszkolaki, pracownicy przedszkola oraz zaproszeni goście, m.in. Wójt Gminy Sławomir Zalewski, sekretarz gminy, ksiądz Proboszcz Wojciech Brzozowski, Pan Paweł Szymański.

Pan Szymański podarował wszystkim przedszkolakom kamizelki odblaskowe z nadrukiem Misia Uszatka.

Po przedstawieniu wszyscy podzielili się opłatkiem. Pani dyrektor Anna Banaszewska oraz Wójt Gminy podziękowali za wspaniały występ, życzyli wszystkim obecnym i ich rodzinom zdrowych, spokojnych Swiąt oraz pomyślności w Nowym Roku.

Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie wierszyki,kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyli wspaniałą atmosferę i podbiły serca całej widowni.

Opracowanie: Elżbieta Zalewska - Sekretarz Gminy

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service