do nagłówka nowe miasto do nagłówka (2) nowe miasto do nagłówka (3) nowe miasto do nagłówka (5) nowe miasto do nagłówka (6) nowe miasto do nagłówka (8) nowe miasto do nagłówka (7) nowe miasto do nagłówka (9) nowe miasto do nagłówka (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Drukuj JUBILEUSZE MAŁŻEŃSKIE

W dniu 15 listopada 2019 roku w Urzędzie Gminy w Nowym Mieście odbyła się uroczystość z okazji 50 i 65 rocznicy pożycia małżeńskiego trzech par małżeńskich z terenu gminy Nowe Miasto.

 
 
 
 

Z okazji „Złotych godów” Wójt Gminy Nowe Miasto Sławomir Zalewski wręczył medale przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudę, jubilatom obchodzącym 50 –lecie pożycia małżeńskiego.Jubileusz 50–lecia świętowali Państwo Krystyna i Edward Czaiccy  oraz Państwo Alina i Franciszek Wiktorscy. List gratulacyjny od wójta gminy otrzymali jubilaci świętujący 65 lat małżeństwa Państwo Alicja i Henryk Urzykowscy.

Wójt Gminy Nowe Miasto Sławomir Zalewski wręczył Jubilatom kwiaty, składając serdeczne życzenia zdrowia, spokoju, rodzinnego ciepła, miłości bliskich oraz wszelkiej pomyślności na dalsze lata wspólnego życia. Do życzeń dołączyła się sekretarz gminy Mariola Bugalska oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Gabriela Gizińska.

 Ponadto  w uroczystości udział wzięli: Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury  Janusz Prokopczyk oraz pracownicy urzędu gminy.

Jubilatom oraz przybyłym gościom krótki program artystyczny zaprezentowała Julia Bandurska oraz Natalia Pyrzyńska.

Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze. Nie zabrakło gratulacji, tortu, szampana, pamiątkowych zdjęć oraz nastrojowej muzyki.

 

Opracowanie: Gabriela Gizińska - Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego

 

Nowe Miasto, 22 listopada 2019

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service