do nagłówka nowe miasto do nagłówka (2) nowe miasto do nagłówka (3) nowe miasto do nagłówka (5) nowe miasto do nagłówka (6) nowe miasto do nagłówka (8) nowe miasto do nagłówka (7) nowe miasto do nagłówka (9) nowe miasto do nagłówka (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
W dniu 03 października 2013 roku w lesie w okolicach wsi Przepitki znaleziono 11 sztuk opuszczonych szczeniaków.
Do adopcji jest matka z czterema szczeniakami, tymczasowo mieszkają na podwórku Urzędu Gminy.
Dzięki zaangażowaniu ludzi o wrażliwych sercach, nasze pieski znalezione w listopadzie znalazły domy.
Trzy psy szukają odpowiedzialnych i troskliwych opiekunów. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt - Urząd Gminy Nowe Miasto, tel. (23) 661 49 39
Młody, łagodny pies szuka odpowiedzialnych i troskliwych opiekunów. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt - Urząd Gminy Nowe Miasto, tel. (23) 661 49 40
W Nowym Mieście, w okolicach ulic Gościmińskiej, Wiatracznej i pozostałych na Piaskach, od dłuższego czasu przebywa ładny i mądry bezdomny pies
Jest do adopcji sunia czarno-podpalała, młoda, wysterylizowana. Wygląda, że sporo w życiu przeszła ale nabiera ufności i przekonania do ludzi. Telefon do kontaktu 23 6614940
W dniu dzisiejszym (23 grudnia 2016 roku) zostały znalezione w torbie na parkingu koło Urzędu Gminy w Nowym Mieście.
W dniu 4 lipca 2018 r., w miejscowości Latonice został znaleziony pies. Jest zadbany i ma na szyi czerwoną obrożę.
Urząd Gminy Nowe Miasto pilnie poszukuje dotychczasowego właściciela psa, który zabłąkał się w miejscowości Miszewo Wielkie. Jest łagodny dla ludzi.
Urząd Gminy Nowe Miasto pilnie poszukuje dotychczasowego właściciela psa, który zabłąkał się w Nowym Mieście przy ul. Klonowej. Jest łagodny dla ludzi.
Urząd Gminy Nowe Miasto pilnie poszukuje dotychczasowego właściciela psa, który zabłąkał się w miejscowości Gucin. Właściciela psa prosimy o kontakt – Urząd Gminy Nowe Miasto, tel. 23 661 49 35
Urząd Gminy Nowe Miasto pilnie poszukuje dotychczasowego właściciela psów, które zabłąkały się w Nowym Mieście, ul. Główny Rynek. Właściciela psów lub osoby, które rozpoznają psa i mogłyby pomóc w ustaleniu właściciela prosimy o kontakt - Urząd Gminy Nowe Miasto, pok. nr 15, tel. 23 661 49 35.
Bezdomna suka czeka na adopcję. Jest młodziutka, żywiołowa, przyjazna, śliczna istotka. Obecnie znajduje się pod opieką gminy, jednakże chciałaby znaleźć odrobinę miłości i troskliwych opiekunów. W przypadku adopcji koszt sterylizacji poniesie gmina. Wszystkie osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt - Urząd Gminy Nowe Miasto, tel. 23 661 49 35.
Pilnie poszukiwany właściciel suczki, która zabłąkała się w miejscowości Miszewo Wielkie. Pies jest zadbany i przyjaźnie nastawiony do ludzi. Właściciela psa lub osoby, które rozpoznają psa i mogłyby pomóc w ustaleniu właściciela prosimy o kontakt - Urząd Gminy Nowe Miasto, pok. nr 15, telefon do kontaktu: 23 661 49 35.
Bezdomna suka czeka na adopcję. Jest przyjazną, rozkoszną istotką, porzucona. Chciałaby już mieć swojego właściciela. Jeśli nie możesz adoptować pokaż swoim znajomym. Tak też możesz jej pomóc. W przypadku adopcji koszt sterylizacji poniesie gmina. Wszystkich chcących podjąć się adopcji prosimy o kontakt –- Urząd Gminy Nowe Miasto, pok. nr 15, telefon do kontaktu: 23 661 49 35.
Bezdomny, uroczy kundelek czeka na adopcję. Jest łagodny, przyjazny, zakochany w człowieku. Obecnie znajduje się pod opieką gminy, jednakże chciałby znaleźć troskliwego opiekuna. Po podpisaniu umowy adopcyjnej zabieg kastracji wykonywany jest na koszt gminy. Wszystkie osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt – Urząd Gminy Nowe Miasto, Tel. 23 661 49 35.
Urząd Gminy Nowe Miasto pilnie poszukuje dotychczasowego właściciela psa, który zabłąkał się w miejscowości Kubice. Jest łagodny dla ludzi. Właściciela psa lub osoby, które rozpoznają psa i mogłyby pomóc w ustaleniu właściciela prosimy o kontakt - Urząd Gminy Nowe Miasto, pok. nr 15, tel. 23 661 49 35.
Szczeniak do przytulenia PILNIE czeka na dom. Chciałby mieć swojego właściciela. Jeśli nie możesz adoptować, pokaż swoim znajomym. Tak też możesz mu pomóc. Ma bardzo dobry kontakt z człowiekiem. W przypadku adopcji koszt kastracji poniesie gmina. Wszystkie, osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt – Urząd Gminy Nowe Miasto, Tel. 23 661 49 35
Urząd Gminy Nowe Miasto poszukuje właściciela psa. Pies został znaleziony w miejscowości Szczawin. Jest to mała, bardzo przyjazna suczka. Właściciela psa lub osoby, które rozpoznają psa i mogłyby pomóc w ustaleniu właściciela prosimy o kontakt - Urząd Gminy Nowe Miasto, pok. nr 15, tel. 23 661 49 35.
Urząd Miasta i Gminy Nowe Miasto pilnie poszukuje właściciela psa, który zabłąkał się w Nowym Mieście, przy ul. Aptecznej. Właściciela psa lub osoby, które rozpoznają psa i mogłyby pomóc w ustaleniu właściciela prosimy o kontakt - Urząd Miasta i Gminy Nowe Miasto, pok. nr 15, tel. 23 661 49 35.
Urocze kociaki czekają na adopcję. Jeśli nie możesz przygarnąć kotka do swojego domu, pokaż swoim znajomym. Tak też możesz pomóc. W przypadku adopcji koszt sterylizacji/kastracji poniesie Miasto i Gmina. Wszystkich chcących podjąć się adopcji prosimy o kontakt – Urząd Miasta i Gminy Nowe Miasto, tel. 23 661 49 35.
Urząd Miasta i Gminy Nowe Miasto pilnie poszukuje właściciela psa, który błąkał się w miejscowości Gawłowo. Jest to duży pies zadbany i przyjaźnie nastawiony do ludzi. Właściciela psa lub osoby, które rozpoznają psa i mogłyby pomóc w ustaleniu właściciela prosimy o kontakt – Urząd Miasta i Gminy Nowe Miasto, pok. nr 15, telefon do kontaktu: 23 661 49 35.
Pilnie poszukiwany właściciel psa! Sunia zabłąkała się w miejscowości Miszewo Wielkie. Właściciela psa lub osoby, które rozpoznają psa i mogłyby pomóc w ustaleniu właściciela prosimy o kontakt - osobisty - Urząd Miasta i Gminy Nowe Miasto, pok. nr 15; - telefoniczny - 23 661 49 35.
Pilnie poszukiwany właściciel psa, który zabłąkał się w miejscowości Nowe Miasto, ul. Wolności. Właściciela psa lub osoby, które rozpoznają psa i mogłyby pomóc w ustaleniu właściciela prosimy o kontakt - Urząd Miasta i Gminy Nowe Miasto, pok. nr 15, telefon do kontaktu: 23 661 49 35.
Urząd Miasta i Gminy Nowe Miasto pilnie poszukuje właścicieli psów, które zabłąkały się w miejscowości Rostki. Właścicieli psów lub osoby, które rozpoznają psy i mogłyby pomóc w ustaleniu właścicieli prosimy o kontakt - Urząd Miasta i Gminy Nowe Miasto, pok. nr 15, tel. 23 661 49 35.
Dlaczego stracił dom? Czy został wyrzucony? Jakie miał życie? Tego się nie dowiemy. Ten uroczy kundelek – czeka na dom. Jest spokojny, grzeczny, pogodny, pragnie miłości oraz poczucia bezpieczeństwa. Jeśli nie możesz adoptować pokaż swoim znajomym. Tak też możesz mu pomóc. Obecnie znajduje się pod opieką gminy, w przypadku adopcji koszt kastracji poniesie gmina. Wszystkie osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt – Urząd Gminy Nowe Miasto pok. nr 15, tel. 23 661 49 35.
Dwie urocze sunie Luna i Kami czekają na adopcję. Są ułożone, ładnie chodzą na smyczy, mają dobry kontakt z człowiekiem. Wiek 3 lata. Wszystkich chcących podjąć się adopcji prosimy o kontakt – 509865774.
 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service