do nagłówka nowe miasto do nagłówka (2) nowe miasto do nagłówka (3) nowe miasto do nagłówka (5) nowe miasto do nagłówka (6) nowe miasto do nagłówka (8) nowe miasto do nagłówka (7) nowe miasto do nagłówka (9) nowe miasto do nagłówka (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Szanowni Państwo,

W dniach 25 i 26 czerwca 2015 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w placówkach oświatowych na terenie Gminy Nowe Miasto.  Był to kolejny rok wytężonej pracy uczniów, nauczycieli oraz rodziców. Rozpoczynające się wakacje będą dla wszystkich czasem wypoczynku i zbierania energii na kolejny rok szkolny.

Drodzy Uczniowie, gratuluję Wam wiedzy i umiejętności które zdobyliście w kończącym się roku szkolnym. Przed Wami wakacje, zażywajcie powietrza, wody, natury. Cieszcie się towarzystwem innych ludzi – sprawdzonymi przyjaźniami i nowymi znajomościami. Życzę bezpiecznych wakacji!

Dziękuję Rodzicom za zainteresowanie problemami szkół oraz za różne formy współpracy przyczyniającej się do kreowanie pozytywnego wizerunku naszych placówek.

Szanowni Nauczyciele i Wychowawcy, to Wy swoją codzienną pracą  kształtujecie przyszłe pokolenia. Jest ona trudna i wymagająca. Wymaga odpowiedzialności i zaangażowania. Macie bardzo istotny wpływ na to, jaką drogą w przyszłości podążą Wasi wychowankowie, jakimi staną się ludźmi oraz jak odnajdą się w społeczeństwie. Życzę by rozpoczynające się wakacje były również dla Państwa czasem odpoczynku i radości.

 

Życzę wszystkim słonecznych, bezpiecznych i udanych wakacji.

 

                                                                        Sławomir Zalewski

                                                                    Wójt Gminy Nowe Miasto

 
 
 
 
 
 
 
 
 

© Copyright ugnowemiasto.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie:  Software & Service